Buradasınız:Anasayfa » Genel » Facebook İfadeleri Nasıl Yapılır

Facebook İfadeleri Nasıl Yapılır

Facebook İfadeleri Nasıl Yapılır

devil Yapılışı; Büyüktür işareti ve iki nokta üst üste yaparak karşınızdaki arkadaşınıza boynuzlandığını,aldatıldığını veya kandırıldığını bu şekilde gösterebilirsiniz.

Ör; >:

cool Yapılışı; Sekiz harfi tire ve l harfini yaparak karşınızdaki kişiye denizde olduğunuzu veya güneş gözlükleriyle    olduğunuzu  bu şekilde belirtebilirsiniz.

Ör; 8-l

crying Yapılışı; Noktalı virgül ve parantezi açma işaretini yaparak arkadaşınıza çok üzgün ve ağlamakta olduğunuzu bu şekil ifade edebilirsiniz.

Ör; ;(

angel Yapılışı; Karşınızdaki herhangi bir arkadaşınıza çok iyisin veya melek diyebildiğinizi göstermek belirtmek için o harfini iki nokta üst üste ve parantesi kapat işaretini yaparak bunu belli edebilirsiniz.

Ör; o:)

wink Yapılışı; Bir konuyu onaylama tamam anlamında kullanmak veya selam verdiğinizi göstermek için noktalı virgül ve parantez kapama işaretini kullanarak bunu karşınızdakine belirtebilirsiniz.

Ör; ;)

sad Yapılışı; İki nokta üst üste ve parantez açma işaretini kullandığınızda mutsuz ve üzgün olduğunuzu ifade edebilirsiniz.

Ör; :(

cheeky Yapılışı; İki nokta üst üste ve büyük p harfini kullanarak şaka yapmış olduğunuzu karşınızdaki kişiye belli edebilirsiniz.

Ör; :P

blush Yapılışı; Bir olay sonucunda çok utandığınızı ifade etmek için iki nokta üst üste tırnak işareti ve büyüktür işaretini kullanarak bunu belirtebilirsiniz.

Ör; :”>

smiley Yapılışı; İki nokta üst üste ve parantezi kapatma işaretini yaparak mutlu ve sevinçli olduğunuzu gösterebilirsiniz.

Ör; :)

angry Yapılışı; Herhangi bir şeye çok kızdığınızı,kızgınlığınızı belli etmek için iki nokta üst üste ve et işareti yaparak ifade edebilirsiniz.

Ör; :@

laugh Yapılışı; İki nokta üst üste ve büyük d harfi yaptığınız zaman çok komik,gülen bir yüz ifadesini göstermiş olursunuz.

Ör; :D

frown Yapılışı; Çok üzgün,mutsuz olduğunuzu göstermek için iki nokta üst üste ve parantez açma işaretini yaparak bunu gösterebilirsiniz.

Ör;  :(

surprise Yapılışı; İki nokta üst üste koyup o harfini yazarak karşınızdaki kişiye şaşırdığınızı belli edebilirsiniz.

Ör;  :o 

Sizler için hazırlanan ve sevdiklerinizle facebook üzerinden shobet esnasında ilginç ifadeler göndermek istiyorsanız bu kategori size çok yardımcı olacak.

Bir önceki yazımız olan ” Facebook Hareketli İfadeler ” başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yazar Hakkında

Yazı Sayısı : 10

Bu site bir Seocu.com projesidir. Onnline Reklam 2003 - 2013 | Profesyonel seo hizmetleri

Yukarı Dön